Koło PZW Sulęcin 2 Lin
http://www.pzwsulecin2lin.pzw.org.pl

Komunikaty

UWAGA! SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU KADETÓW I JUNIORÓW

Komunikaty | 2020-06-01 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

 

   Informujemy młodzież wędkarską, że w dniu 13 czerwca  2020 r.
odbędą się Spławikowe Mistrzostwa  Okręgu Kadetów i Juniorów oraz  Starszych Juniorów  – I tura.  Terenem zawodów I tury  będzie Jezioro Chmielowe w Barlinku

 

  Natomiast w dniu  20 czerwca 2020r odbędzie się  II tura MO Kadetów i Juniorów. Drugim łowiskiem będzie  Jezioro Ostrowskie w Sulęcinie.

 

Uwaga!

Zawodników w wieku poniżej 18 lat obowiązuje pisemna zgoda prawnego opiekuna, dołączona do zgłoszenia oraz obecność opiekuna w czasie trwania zawodów. Zgodę można pobrać z zakładki Sport / KDSM OKS jako załącznik do Regulaminu zawodów.

 

 Oprócz tego, w dobie zagrożenia koronowirusem COVID-19, każdy uczestnik, opiekun, sędzia i członek zespołu organizacyjnego zawodów musi dostarczyć na każdą turę zawodów  covid 19-oświadczenie, które można pobrać ze strony internetowej okręgu oraz strony głównej PZW. Wszyscy uczestnicy zawodów są również zobowiązani do posiadania maseczek lub przyłbic ochronnych oraz do zachowywania stosownych odległości(1,5-2m) od innych uczestników w trakcie imprez. Nie stosujemy także  gestu podawania sobie dłoni na powitanie czy podczas gratulacji. Środki dezynfekujące dłonie zapewnia organizator.

 

Zawody zostaną rozegrane w kategoriach:

Kadeci   U – 15,  Juniorzy U – 20,  Juniorzy Starsi U - 25

Zapisy na zawody (na obie tury) należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10  czerwca 2020 r. w biurze Okręgu PZW w Gorzowie Wlkp. pod numerem telefonu 95 722 34 02 lub mailowo zopzw@pzw.gorzow.pl

Podczas rejestracji należy podać:  imię i nazwisko, rok urodzenia zawodnika, Koło PZW, które zawodnik reprezentuje oraz prosimy o podanie ilości opiekunów zawodników, którzy nie ukończyli 18 roku życia oraz trenerów w U – 25.

 

Zawody dla młodzieżowych zawodników są bezpłatne. Opiekunowie i trenerzy pokrywają koszty posiłku w wysokości 15zł.

 

Orientacyjny program każdej tury zawodów:

do 8.00 - zbiórka uczestników  

 8:00  - 8.30– potwierdzenie obecności, odprawa i losowanie stanowisk (losowanie stanowisk będzie komputerowe)

8.30- 9.00 - wejście na stanowiska

9.00 – 10.50 - przygotowanie do zawodów

10.50 – 11.00 - nęcenie ciężkie

11.00– 14.00 - łowienie

14.00 –  koniec łowienia - zawodnicy zostają na stanowiskach do momentu zważenia ryb

14.00 – 14.30 - ważenie ryb, komisja sędziowska podchodzi do stanowiska

14.30 – 15.30 - posiłek, obliczanie punktów i ogłoszenie wyników.

 

   Udział w zawodach jest równoznaczny ze zgodną zawodnika na publikowanie jego danych i wizerunku na stronach internetowych Okręgu.

 

   Zawodnik jest zobowiązany do sprawdzenia listy zapisów ze strony Okręgu najpóźniej  na dwa dni przed zawodami.

 

   Możliwy jest trening na Jeziorze Chmielowym (zgodnie z regulaminem jeziora) w  weekendy lub wtorki i czwartki za opłatą 5zł. Telefon skarbnika barlineckiego koła na stronie internetowej koła.

 

   Komisja Młodzieży informuje, że wśród młodzieży, która będzie mogła pochwalić się 100% frekwencją na zawodach z cyklu GP Kadetów i Juniorów (obecność na wszystkich 4 turach zawodów), podczas Pucharu Okręgu zostaną rozlosowane atrakcyjne upominki elektroniczne oraz wędkarskie.

 

   Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie Regulaminu okręgowych zawodów spławikowych (kadeci U15, juniorzy U20 i juniorzy U25.)

 

 

   Organizatorem zawodów jest  KDSM  oraz   I tury- Koło PZW Barlinek nr 1, II tury – Koło PZW Sulęcin 1.

 

Załączniki