Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

WSPIERAMY JEDYNKĘ W PRACACH REMONTOWYCH

Aktualności | 2018-02-25 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

 

 

 

   W sobotni mroźny poranek 24 lutego 2018r., grupa wędkarzy z Koła PZW Nr 2 „Lin” Sulęcin udzieliła wsparcia dla Koła PZW Nr 1 Sulęcin przy remoncie pomostów wędkarskich nad Jeziorem Ostrowskim. Nasi wędkarze z własnym sprzętem wstawili się mocną grupą nad jeziorem i od razu przystąpili do rozbiórki starych pomostów.  Gospodarze zagwarantowali materiał na nowe dojścia i platformy. Prace trwały aż do wyczerpania materiałów. W tym dniu do prac przystąpili: Przemysław Struch, Tomasz Gajowniczek, Marcin Niepiekło, Bartłomiej Szewczyk, Marek Marciniak, Jerzy Śmiecikowski, Mariusz Barłoga, Jacek Dąbrowski, Fred Neubauer.

 

    Do akcji również przystąpiły dzieci ze Szkółki Wędkarskiej „Linek Kroczek”, które z wielkim zaangażowaniem wyzbierały wszystkie śmieci na całej linii brzegowej jeziora Ostrowskiego, a na koniec uporządkowały plażę miejską ze śmieci pozostawionych przez odwiedzających jezioro turystów. Nad całością akcji w której wzięło udział dziewięciu adeptów szkółki wędkarskiej czuwali opiekunowie: Judyta Kułaczkowska, Jerzy Lasota i Bogdan Kułaczkowski.

 

 

   W tym dniu zapleczem logistycznym zajęła się niezastąpiona Małgorzata Neubauer, która przygotowała zupę pomidorową, kotleciki mielone oraz placek, natomiast gospodarze zagwarantowali dla wszystkich uczestników kiełbaskę pieczoną na ognisku, gorąca kawę i herbatkę.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • gkako11 Data dodania: 3 lata temu Oceń: -1 + / -

    Rozwiń
  • gkako11 Data dodania: 3 lata temu Oceń: -1 + / -

    Rozwiń

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaką metodą najczęściej łowisz?
Spławikową
Gruntową
Spiningową
Muchową
Podlodową
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin