Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZE W LINIE

Aktualności | 2020-01-08 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

 

   05 stycznia 2020r., o godz. 10:00 w sali konferencyjnej „Spółdzielni Mieszkaniowej” w Sulęcinie odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze za rok 2019 członków Koła PZW Nr 2 „LIN” Sulęcin. Zebranie odbyło się w drugim terminie o godz. 10:30 i wzięło w nim udział 27 członków koła oraz goście. Zebranie otworzył Prezes Koła Kazimierz Jaruga, który serdecznie przywitał przybyłych wędkarzy oraz gości: Burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta, Przewodniczącą Komisji ds. Młodzieży Okręgu PZW Gorzów Wielkopolski Elżbietę Kasperkiewicz, Z-ca Komendanta ds. Organizacyjnych Hufca ZHP Sulęcin im. Osadników Wojskowych phm Artura Pawlika.

     

   Na przewodniczącego zgromadzenia został wybrany jednogłośnie kol. Jerzy Lasota, a na sekretarza kol. Jacek Dąbrowski. Kolejnym punktem zgromadzenia było przedstawienie sprawozdań z działalności Zarządu Koła za rok 2019, Komisji Rewizyjnej, Sadu Koleżeńskiego oraz Szkółki Wędkarskiej „Linek Kroczek”. W dalszej części obrad zgromadzenie przyjęło uchwałę w sprawie realizacji preliminarza budżetu Koła i planu pracy Zarządu Koła na 2019 rok, uchwałę o dobrowolnych składkach na zarybianie i działalność statutową koła, harmonogramu zawodów wędkarskich koła oraz szkółki wędkarskiej „Linek Kroczek”. Zgodnie z porządkiem zgromadzenia odczytano wyniki klasyfikacji wędkarskiej Grand Prix Koła za rok 2019 oraz wręczono nagrody i wyróżnienia. Miłym akcentem było uhonorowanie Medalem PZW „Za Zasługi w Rozwoju Wędkarstwa” kolegi Jerzego Śmiecikowskiego. Odznaki PZW „Wzorowy Wędkarz – Członek Uczestnik” otrzymali: Daria Dulik, Patrycja Woźniak i Alan Stefański.

 

    Burmistrz Sulęcina w swoim wystąpieniu podziękował wędkarzom koła za osiągnięcia sportowe i godne reprezentowanie Sulęcina na arenie krajowej. Podziękował za propagowanie wędkarstwa wśród dzieci i młodzieży jako formy aktywnego wypoczynku i kontaktu z naturą.

 

  Przewodnicząca KdsM Okręgu PZW Gorzów Wielkopolski wręczyła Prezesowi Kazimierzowi Jaruga pamiątkową paterę za zdobycie I Miejsca w konkursie „Na Najaktywniejsze Koło Okręgu Gorzowskiego w Zakresie Pracy z Młodzieżą za 2019r.”oraz pamiątkowe patery „Tytuł Szkoleniowca Roku 2019” otrzymali Instruktorzy Wędkarstwa Młodzieżowego: Bogdan Kułaczkowski, Jerzy Lasota i Marcin Stefański. Przewodnicząca KdsM podziękowała wszystkim zaangażowanym osobom za pracę z młodzieżą i życzyła sukcesów w nowym sezonie wędkarskim oraz spokojnej i owocnej pracy na rzecz dzieci i młodzieży.

  

   

 

SPŁAWIKOWA KLASYFIKACJA GRAND PRIX 2019

KOŁA PZW Nr 2 „LIN” SULĘCIN

 

Kategoria Junior:

 

I miejsce – Daria Dulik

II miejsce – Gabriel Pelczarski

III miejsce – Mateusz Dziedzic

IV miejsce – Patrycja Woźniak

V miejsce – Mateusz Onichimowski

VI miejsce –  Maja Klimczak

 

 

 

Kategoria Kobiet:

 

I miejsce – Halina Lasota

II miejsce – Małgorzata Neubauer

III miejsce – Anna Kruzińska

IV miejsce – Klaudia Kułaczkowska

 

 

 

 

Kategoria Senior:

 

I miejsce – Bogdan Kułaczkowski

II miejsce – Marcin Stefański

III miejsce – Piotr Klimczak

IV miejsce – Bartłomiej Szewczyk

V miejsce – Jerzy Lasota

VI miejsce – Jerzy Śmiecikowski

 

 

 

 

   

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy byłeś już na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Mam zamiar się wybrać
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin