WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZE W LINIE

Aktualności | 2020-01-08 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

05 stycznia 2020r., o godz. 10:00 w sali konferencyjnej „Spółdzielni Mieszkaniowej” w Sulęcinie odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze za rok 2019 członków Koła PZW Nr 2 „LIN” Sulęcin. Zebranie odbyło się w drugim terminie o godz. 10:30 i wzięło w nim udział 27 członków koła oraz goście. Zebranie otworzył Prezes Koła Kazimierz Jaruga, który serdecznie przywitał przybyłych wędkarzy oraz gości: Burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta, Przewodniczącą Komisji ds. Młodzieży Okręgu PZW Gorzów Wielkopolski Elżbietę Kasperkiewicz, Z-ca Komendanta ds. Organizacyjnych Hufca ZHP Sulęcin im. Osadników Wojskowych phm Artura Pawlika.

Na przewodniczącego zgromadzenia został wybrany jednogłośnie kol. Jerzy Lasota, a na sekretarza kol. Jacek Dąbrowski. Kolejnym punktem zgromadzenia było przedstawienie sprawozdań z działalności Zarządu Koła za rok 2019, Komisji Rewizyjnej, Sadu Koleżeńskiego oraz Szkółki Wędkarskiej „Linek Kroczek”. W dalszej części obrad zgromadzenie przyjęło uchwałę w sprawie realizacji preliminarza budżetu Koła i planu pracy Zarządu Koła na 2019 rok, uchwałę o dobrowolnych składkach na zarybianie i działalność statutową koła, harmonogramu zawodów wędkarskich koła oraz szkółki wędkarskiej „Linek Kroczek”. Zgodnie z porządkiem zgromadzenia odczytano wyniki klasyfikacji wędkarskiej Grand Prix Koła za rok 2019 oraz wręczono nagrody i wyróżnienia. Miłym akcentem było uhonorowanie Medalem PZW „Za Zasługi w Rozwoju Wędkarstwa” kolegi Jerzego Śmiecikowskiego. Odznaki PZW „Wzorowy Wędkarz – Członek Uczestnik” otrzymali: Daria Dulik, Patrycja Woźniak i Alan Stefański.

Burmistrz Sulęcina w swoim wystąpieniu podziękował wędkarzom koła za osiągnięcia sportowe i godne reprezentowanie Sulęcina na arenie krajowej. Podziękował za propagowanie wędkarstwa wśród dzieci i młodzieży jako formy aktywnego wypoczynku i kontaktu z naturą.

Przewodnicząca KdsM Okręgu PZW Gorzów Wielkopolski wręczyła Prezesowi Kazimierzowi Jaruga pamiątkową paterę za zdobycie I Miejsca w konkursie „Na Najaktywniejsze Koło Okręgu Gorzowskiego w Zakresie Pracy z Młodzieżą za 2019r.”oraz pamiątkowe patery „Tytuł Szkoleniowca Roku 2019” otrzymali Instruktorzy Wędkarstwa Młodzieżowego: Bogdan Kułaczkowski, Jerzy Lasota i Marcin Stefański. Przewodnicząca KdsM podziękowała wszystkim zaangażowanym osobom za pracę z młodzieżą i życzyła sukcesów w nowym sezonie wędkarskim oraz spokojnej i owocnej pracy na rzecz dzieci i młodzieży.

SPŁAWIKOWA KLASYFIKACJA GRAND PRIX 2019

KOŁA PZW Nr 2 „LIN” SULĘCIN