Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

PIERWSZE WARSZTATY SZKÓŁKI W NOWYM ROKU

Aktualności | 2020-01-14 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

 

 

 

 

   10 stycznia 2020r., odbyły się warsztaty Szkółki Wędkarskiej  „Linek Kroczek” w sali Domu Joannitów w Sulęcinie. W zajęciach wzięło udział 19 młodych wędkarzy, a warsztaty poprowadzili instruktorzy: Jerzy Lasota, Dawid Melanowicz, Bogdan Kułaczkowski i Piotr Klimczak. 

 

 

Głównym tematem szkolenia było:

 

·         wywiązanie się z „zadania domowego”

·         wspólne budowanie zestawów do bata

·         rzuty piłeczkami do tarczy Arenberga

 


 

   Instruktorzy serdecznie przywitali młodych wędkarzy i przedstawili nowego uczestnika szkółki Antosia Maciąga. Po czym wszyscy zasiedli w jednym kręgu rozpoczynając prezentację „zadania domowego”.  Prezentacja polegała na narysowaniu pracy plastycznej oraz krótkiego streszczenia i charakterystyki wylosowanego gatunku ryby. Po przedstawieniu zadań domowych instruktorzy zaprosili wszystkich na przepyszną pizze.

 

  Tuż po przerwie wszyscy uczestnicy warsztatów podzieleni zostali na dwie grupy. Pierwszą grupą dzieci zajęli się instruktorzy Jerzy Lasota i Piotr Klimczak. Młodzież ćwiczyła rzuty piłeczkami tenisowymi do tarczy Arenberga. Druga grupa z instruktorami Bogdanem Kułaczkowskiem i Dawidem Melanowiczem, wspólnie budowała zestawy do bata na wody stojące.

 

   Na zakończenie warsztatów każdy uczestnik otrzymał „zadanie domowe” oraz nowy Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb w Okręgu Gorzowskim 2020.

 

    Dziękujemy Panu Andrzejowi Zakrzewskiemu Dyrektorowi Biura Okręgu PZW Gorzów Wlkp., za ufundowanie dla dzieci regulaminów uprawiania amatorskiego połowu ryb na terenie działania Okręgu PZW w Gorzowie Wlkp.

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaką metodą najczęściej łowisz?
Spławikową
Gruntową
Spiningową
Muchową
Podlodową
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin