WYCIECZKA DO AQUAPARKU

Aktualności | 2020-02-18 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

W okresie zimowym dzieci i młodzież ze Szkółki Wędkarskiej „Linek Kroczek” korzystają z różnych form wycieczek aktywnie wypoczywając, ładując swoje akumulatorki na zbliżający się sezon wędkarski. 08 lutego 2020r., po raz kolejny odwiedziliśmy Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Zielonej Górze, a pomysłodawcą wycieczki był opiekun Szkółki Wędkarskiej „Linek Kroczek” kol. Bogdan Kułaczkowski.

W trakcie basenowej eskapady opiekunowie i ratownicy czuwali nad bezpieczeństwem młodych wędkarzy. Członkowie koła, dzieci i młodzież korzystali ze wszystkich atrakcji infrastruktury Aquaparku. Po pięciogodzinnych szaleństwach, wygłodniali moczykije zakończyli wycieczkę wizytą w McDonald’s.

Kolejny wyjazd szkółki wędkarskiej „Linek Kroczek” zaliczamy do bardzo udanych i jednocześnie dziękujemy wszystkim za udział. Uśmiechy na twarzach naszych podopiecznych potwierdziły, że mile spędzili czas.