UWAGA! KONKURS DLA CZŁONKÓW UCZESTNIKÓW PZW

Komunikaty | 2020-06-23 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

Rada ds. Młodzieży ZG PZW, aby zachęcić młodzież do wstępowania lub podtrzymywania swojego członkostwa w Polski Związku Wędkarskim, ogłasza konkurs dla wszystkich członków uczestników PZW tj. urodzonych w roku 2004 i młodszych, którzy w roku bieżącym ( 2020) opłacili składkę członkowską. Aby wziąć udział w konkursie należy skserować str 2 i 3 swojej legitymacji członkowskiej oraz stronę, na której znajduje się wklejony znaczek, potwierdzający wniesienie tegorocznej składki członkowskiej. Kserokopie włożyć należy do koperty i wysłać listem zwykłym na adres:

Biuro Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego

ul. Twarda 42

Z dopiskiem „ członek uczestnik”

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń upływa z końcem września br. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo wykorzystania danych osobowych i wizerunku uczestników, na wszelkich polach swojej aktywności. Dane osobowe uczestników konkursu podlegają ochronie prawnej i będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia laureatów konkursu, przyznania nagród oraz w celach promocyjnych. Nagrodą w konkursie będą bezpłatne uczestnictwa w obozach wędkarskich, każde o wartości 1200 zł. Przewiduje się wylosowanie dziesięciu takich nagród oraz wg potrzeb upominków w postaci sprzętu wędkarskiego. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w trakcie tegorocznej Ogólnopolskiej Konferencji Działaczy Młodzieży PZW. Sponsorem tytularnym konkursu jest Rada ds. Młodzieży, natomiast sponsorami wspierającymi firmy ABRAMIS i MATCH- PRO.