Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH WĘDKARSKICH "WENECJA 2020"

Aktualności | 2020-09-23 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

 

 

 

   W dniach 11/13 września 2020r., na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Przystań Wenecka” w miejscowości Wenecja odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich, zorganizowana przez Radę ds. Młodzieży ZG PZW.  W zawodach wzięło udział 64 uczestników reprezentujących 12 Okręgów PZW i jedno Koło PZW. Nasza młodzież z Koła PZW Nr 2 „Lin” Sulęcin w Olimpiadzie miała zaszczyt reprezentować Okręg PZW Gorzów Wielkopolski w składzie: Filip Łysakowski (kat. do lat 12), Daria Dulik (kat. do lat 14), Mateusz Dziedzic (kat. do lat 16). Kierownikiem drużyny był Bogdan Kułaczkowski oraz trenerzy (opiekunowie) Judyta Kułaczkowska i Piotr Klimczak.

 

   Pierwszego dnia po odprawie kierowników drużyn odbyło  się uroczyste otwarcie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Wędkarskich Wenecja 2020. Pierwszą konkurencją olimpiady był test sprawnościowy czyli rzut piłeczką tenisową do tarczy Arenberga, tuż przed kolacją uczestnicy przystąpili do drugiej konkurencji jaką były testy ekologiczno – wędkarskie.

 

   Drugiego dnia tuż po śniadaniu odbyły się kolejne konkurencje olimpijskie. Do spławikowych zawodów wędkarskich przystąpili zawodnicy w kat. do 12 lat wędkując na jeziorze Weneckim i zawodnicy w kat. do 16 lat zmagający się na łowisku specjalnym. W tym samym czasie zawodnicy w kat. do 14 lat rywalizowała w zawodach rzutowych w 3-boju spinningowym. Po obiedzie na jeziorze Weneckim do zawodów spławikowych przystąpili zawodnicy w kat. do 14 lat, a uczestnicy w kat. do 12 i 16 lat rywalizowali w 3-boju spinningowym.

  

   Ostatniego dnia w Sali Konferencyjnej Ośrodka Wypoczynkowego „Przystań Wenecka” odbyło się uroczyste podsumowanie wszystkich olimpijskich konkurencji, nagradzanie zwycięzców oraz oficjalne zakończenie Ogólnopolskiej Olimpiady  Młodzieży w Sportach Wędkarskich Wenecja 2020. W Olimpiadzie nasza drużyna zajęła 15 miejsce. W klasyfikacji końcowej w kat. do 12 lat Filip Łysakowski zajął 22 miejsce, w kat. do 14 lat Daria Dulik zajęła 12 miejsce, a w kat. do 16 lat Mateusz Dziedzic zajął 13 miejsce.

 

 

   Serdecznie dziękujemy dla Okręgu PZW Gorzów Wielkopolski, Okręgowej Komisji Młodzieży przy Okręgu PZW Gorzów Wlkp. za wsparcie i za to że mogliśmy wziąć udział w tak wspaniałej imprezie jaką jest Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich.

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy byłeś już na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Mam zamiar się wybrać
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin