Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

KOMUNIKAT W SPRAWIE MOŻLIWOŚCI PRZEPROWADZENIA KAMPANII SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZEJ W KOŁACH PZW

Aktualności | 2020-10-18 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

 

 

   W dniu 15 października 2020 r. Zarząd Okręgu PZW w Gorzowie Wlkp. zatwierdził dokument - Ordynacja Wyborcza do władz i organów Koła Polskiego Związku Wędkarskiego.
Na jego podstawie odbywać się będą wybory podczas trwania kampanii sprawozdawczo - wyborczej w Kołach Okręgu PZW w Gorzowie Wlkp.
Czteroletnia kadencja obecnych władz okręgowych Związku, zgodnie  z § 41 ust.1 Statutu PZW, kończy się na XIII Okręgowym Zjeździe Delegatów, który powinien odbyć się w 2021 r. 
Okręgowy Zjazd Delegatów musi być poprzedzony walnymi zgromadzeniami sprawozdawczo-wyborczymi we wszystkich Kołach i wyborami Delegatów.

 

   Na podstawie decyzji Zarządu Głównego w sprawie nie podejmowania działań mających na celu ogłoszenie terminów przeprowadzenia kampanii sprawozdawczo - wyborczej do czasu zniesienia ograniczeń i zagrożeń wynikających z pandemii COVID-19, Zarząd Okręgu upoważnił Prezydium ZO do podjęcia decyzji zmierzających do rozpoczęcia i przeprowadzenia kampanii sprawozdawczo-wyborczej niezwłocznie, po zniesieniu ograniczeń.

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.