Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

SPŁAWIKOWY PUCHAR OKRĘGU GORZOWSKIEGO

Aktualności | 2021-09-17 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

 

 

 

 

   Spławikowy Puchar Okręgu PZW Gorzów Wielkopolski dla kadetów U-15 oraz juniorów U-20 i U-25, odbył się 05 września 2021r.Zawody przeprowadzone zostały w miejscowości Przytoczna, a areną zmagań młodych wędkarzy było Jezioro Przytoczno znajdujące się na Pojezierzu Lubuskim w powiecie międzyrzeckim. Gospodarzem zawodów było Koło PZW Nr 5 w Skwierzynie.

 

   Sportową rywalizację zawodnicy rozpoczęli o godz. 10:00, a zakończyli o godz. 13:00, po czym do pracy przystąpili sędziowie zawodów ważąc złowione rybki.

 

 

   Z końcowymi wynikami spławikowych zawodów o Puchar Okręgu PZW Gorzów Wlkp.(kadetów i juniorów) zapoznał wszystkich uczestników sędzia główny zawodów Wiesław Hejduk, a pamiątkowe puchary zwycięzcom wręczył Prezes Zarządu Okręgu Gorzowskiego Jan Włodarczak oraz Przewodnicząca Okręgowej Komisji Młodzieży Elżbieta Kasperkiewicz.

 

 

   Okręgowa Komisja Młodzieży działająca przy Okręgu PZW Gorzów Wlkp. ufundowała skromne nagrody elektroniczne, które zostały rozlosowane pomiędzy uczestnikami, którzy wzięli udział we wszystkich spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu Grand Prix Okręgu Gorzowskiego.

 

  

W Spławikowych Zawodach o Puchar Okręgu Młodzieży nasze Koło reprezentowali:

 

Patrycja Woźniak, Daria Dulik, Andżelika Raniewicz, Patryk Raniewicz, Krzysztof Rypina, Mateusz Dziedzic, Antoni Maciąg, Filip Łysakowski, Szymon Czewiuk, Nataniel Kałmuk, Dawid Łapa, Andrzej Bielarz, Stanisław Stefański.

 

Wszystkim młodym uczestnikom dziękujemy za udział i wytrwałość we wszystkich zawodach rangi GP oraz jak najlepszych wyników w nowym 2022 sezonie wędkarskim.

 

 

 

 

Klasyfikacja Spławikowego Pucharu Okręgu PZW Gorzów Wielkopolski (kadetów i juniorów)

 

Juniorzy U-25 

 

1. Mateusz Birula (PZW Koło Nr 1 Barlinek)

2. Rafał Sobiś (Gminne Koło PZW Nr 1 Zwierzyn)

3. Łukasz Bańko (PZW Koło Nr 3 Międzyrzecz)

 

 

Juniorzy U-20

 

1. Jakub Kartawik (PZW Koło Nr 1 Sulęcin)

2. Paweł Nosowicz (PZW Koło Nr 1 Barlinek)

3. Maksymilian Sobczak (PZW Koło Nr 1 Sulęcin)

 

 Juniorzy U-15

 

 1. Hubert Słowiński (PZW Koło Nr 5 Skwierzyna)

 2. Antoni Maciąg (PZW Koło Nr 2 „Lin” Sulęcin) 

 3. Wojciech Pulka (PZW Koło Nr 1 Sulęcin)

 6. Andrzej Bielarz (PZW Koło Nr 2 „Lin” Sulęcin)

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy podoba Ci się prezentacja naszego koła?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin