Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

PUCHAR PREZESA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Aktualności | 2021-09-18 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

 

 

 

 

    Jezioro Ostrowskie 11 września 2021r., po raz kolejny gościło dzieci i młodzież ze Szkółki Wędkarskiej „Linek Kroczek”. Tym razem nasz narybek rywalizował w spławikowych zawodach wędkarskich o „Puchar Prezesa” PZW Koła Nr 2 „Lin” Sulęcin, zaliczane do cyklu Grand Prix Szkółki 2021r. Zawody zostały przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych, a do sportowej rywalizacji przystąpiło 19 członków uczestników. Młodzież wędkowała 3 godz. zgodnie  z regulaminem, a złowione rybki po zważeniu w dobrej kondycji powróciły do jeziora.

 

    Na zakończenie zawodów komisja sędziowska zapoznała młodych wędkarzy z końcową klasyfikacją oraz wręczyła wszystkim pamiątkowe dyplomy, nagrody, a zwycięzcom puchary.

 

   Nagrodę za największą rybę ufundowaną przez Państwa Anitę i Pawła Sobczak otrzymał szczęśliwy łowca Karasia 320g Krzysztof Rypina

 

Zarząd PZW Koła Nr 2 „Lin” Sulęcin serdecznie dziękuje dla Państwa Anity i Pawła Sobczak za okazałe wsparcie w postaci napoi oraz nagrody za największą rybę.

 

W kategorii do 11 lat:

 

01. Antoni Maciąg - 2810 pkt.

02. Lena Melanowicz - 1800 pkt.

03. Olaf Miszon - 1600 pkt.

04. Gabriela Skrzypacz - 1540 pkt.

05. Jakub Godzina - 1500 pkt.

06. Oliwier Smolarczyk  - 1430 pkt.

07. Antoni Prugar - 1410 pkt.

08. Patryk Raniewicz - 1280 pkt.

09. Oliwier Kuzajewski - 1190 pkt.

10. Wiktor Skrzypacz - 1060 pkt.

11. Kajetan Melanowicz - 1020 pkt.

12. Aleksander Mrok - 800 pkt.

 

 

W kategorii od 12 lat do 16 lat:

 

01. Dawid Sobczak - 3310 pkt.

02. Dawid Łapa - 2120 pkt.

03. Andrzej Bielarz - 2040 pkt.

04. Patrycja Woźniak - 1850 pkt.

05. Daria Dulik - 1600 pkt.

06. Krzysztof Rypina - 1380 pkt.

07. Filip Łysakowski – 1070 pkt.

 

 

KLASYFIKACJA GP SZKÓŁKI WEDKARSKIEJ PO III TURZE

 

Kategoria do 11 lat:

 

01.   Antoni Maciąg – 39 pkt.

02.   Patryk Raniewicz – 37 pkt.

03.   Jakub Godzina – 33 pkt.

04.   Lena Melanowicz – 25 pkt.

05.   Szymon Czewiuk – 23 pkt.

06.   Gabriela Skrzypacz – 21 pkt.

07.   Oliwier Smolarczyk – 20 pkt.

08.   Wiktor Skrzypacz – 19 pkt.

09.   Kajetan Melanowicz – 18 pkt.

10.   Oliwier Kuzajewski – 15 pkt.

11.   Olaf Miszon – 13 pkt.

12.   Aleksander Mrok – 12 pkt.

13.   Stanisław Stefański – 11 pkt.

14.   Jakub Przybył – 10 pkt.

15.   Antoni Prugar 9 pkt.

16.   Amelia Paszkiewicz – 6 pkt.

17.   Olga Ścieszka – 5 pkt.

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria od 12 lat do 16 lat:

 

01.   Patrycja Woźniak – 42 pkt.

02.   Andrzej Bielarz  – 37 pkt.

03.   Filip Łysakowski – 34 pkt.

04.   Daria Dulik  – 24 pkt.

05.   Krzysztof Rypina – 21 pkt.

06.   Alan Stefański – 15 pkt. + waga 2210 g

07.   Dawid Łapa – 15 pkt. + waga 2120 g

08.   Nataniel Kałmuk –13 pkt.

09.   Andżelika Raniewicz – 8 pkt.

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaką metodą najczęściej łowisz?
Spławikową
Gruntową
Spiningową
Muchową
Podlodową
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin