WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE

Aktualności | 2021-09-18 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

Dnia 12 września 2021r., w sali konferencyjnej „Spółdzielni Mieszkaniowej” w Sulęcinie odbyło się walne zgromadzenie sprawozdawczo - wyborcze członków Koła PZW Nr 2 „LIN” Sulęcin. Zebranie otworzył oraz serdecznie przywitał przybyłych wędkarzy Prezes Koła Kazimierz Jaruga.  Zebranie odbyło się w drugim terminie i wzięło w nim udział 20 członków naszego koła. Na przewodniczącego zgromadzenia został wybrany jednogłośnie kol. Przemysław Struch, a na sekretarza kol. Dawid Melanowicz, powołane zostały także następujące komisje: mandatowa, wyborcza, skrutacyjna, uchwał i wniosków.  Przedstawione zostały sprawozdania z działalności Zarządu Koła za rok 2020, Komisji Rewizyjnej, Sadu Koleżeńskiego, Szkółki Wędkarskiej „Linek Kroczek” oraz został złożony wniosek o udzielenie absolutorium dla ustępującego Zarządu Koła . Zgodnie z porządkiem zgromadzenia odczytano wyniki klasyfikacji wędkarskiej Grand Prix Koła za rok 2020.

Walne zgromadzenie udzieliło absolutorium ustępującemu Zarządowi Koła. Następnie przystąpiono do wyboru Prezesa, do tej funkcji zgłoszono jednego kandydata i po głosowaniu  jednogłośnie funkcję tę objął kol. Kazimierz Jaruga. W następnej kolejności wybrano Zarząd Koła w skład którego weszli: Judyta Kułaczkowska, Przemysław Struch, Krzysztof Andrzejewski, Dawid Melanowicz, Mirosław Czewiuk i Bogdan Kułaczkowski. W skład komisji rewizyjnej weszli: Marcin Ścieszka, Władysław Trzeciak, Jerzy Śmiecikowski. Zgromadzenie wybrało również sąd koleżeński w składzie: Bartłomiej Szewczyk, Bartłomiej Miszon i Michał Zarębski. Wybrano także delegata na Okręgowy Zjazd Delegatów PZW Gorzów Wlkp., którym został Przemysław Struch, a zastępcą delegata kol. Bogdan Kułaczkowski.

Na zakończenie walnego zgromadzenia nowo wybrany Prezes życzył zebranym sukcesów w życiu prywatnym, rekordowych okazów nad wodą oraz spokojnej i owocnej pracy dla dobra Koła i PZW.