Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

RELACJA Z ZAWODÓW SPINNINGOWYCH Z ŁODZI TEAMÓW

Aktualności | 2021-10-06 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

    03 października 2021r., odbyły się Spinningowe Zawody Wędkarskie z Łódek Teamów (maksymalna obsada łodzi 2 osoby). Do zawodów zgłosiło się 14 osad, a na starcie zameldowało się 12 załóg. Sportowa rywalizacja rozegrana była na jeziorze Lubiąż. Jezioro Lubiąż jest położone na zachodnich obrzeżach miasta Lubniewice w województwie lubuskim, w powiecie sulęcińskim w gminie Lubniewice. Jest jednym z trzech jezior grupy lubniewickiej. Akwen ma dobrze rozwiniętą linię brzegową, dwie wyspy, liczne zatoki i półwyspy, brzegi są wysokie i porośnięte lasami. Jest to doskonały zbiornik do uprawiania wędkarstwa spinningowego, o powierzchni 146ha z maksymalną głębokościa 12,8m , a średnią głebokość oscyluje się w granicach 4,6m. 

 

    Zgodnie z harmonogramem zawodów, wszystkich uczestników imprezy serdecznie przywitał Wiceprezes PZW Koła Nr 2 „Lin” Sulęcin Przemysław Struch, który również przedstawił regulamin zawodów. Zawody rozpoczęły się o godz. 08:00 i trwały do godz. 14:00. Złowione ryby były niezwłocznie mierzone i w dobrej kondycji wracały do wody. Łowiono przede wszystkim okonie, szczupaki oraz trafił się również sum 89 cm. O godzinie 14:00 zawodnicy zdali karty startowe do sędziego.

 

    Po zakończonych zawodach z końcowymi wynikami zapoznał wszystkich uczestników sędzia główny zawodów oraz wręczył zwycięzcom nagrody. Kolejne zawody spinningowe można uznać za udane, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i sportowym, a najważniejsze, że dopisała pogoda i dobre humory zawodników.

 

Wyniki zawodów:

 

I miejsce – Piotr Wituła i Rafał Wituła - 2600 pkt.(3 szczupaki)

II miejsce – Bartłomiej Miszon i Krystian Dalkowski - 2030 pkt.(1 sum)

III miejsce – Robert Godzina - 500 pkt.(5 okoni)

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaką metodą najczęściej łowisz?
Spławikową
Gruntową
Spiningową
Muchową
Podlodową
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin