Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

JESIENNE PORZĄDKI JEZIORA LUBNIEWSKO

Aktualności | 2021-10-24 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

 

 

 

 

   Piękna pogoda, złota polska jesień, a wędkarze z PZW Koła Nr 2 „Lin” Sulęcin aktywnie spędzają wolny  czas na uporządkowaniu części linii brzegowej jeziora Lubniewsko (Nakońskie). Chętnych w sobotniej akcji 16 października 2021r., nie brakowało, udział wzięło 22 wędkarzy w tym 16 adeptów Szkółki Wędkarskiej „Linek Kroczek”.  W tym dniu pomocni byli również koledzy z „Time For Mud 4x4 Sulęcin OFF ROAD Grupa Wsparcia”.

 

   Wszyscy ochoczo zabrali się do wykonania zaplanowanych na ten dzień prac, które zostały wykonane w stu procentach. Nasza młodzież pod czujnym okiem instruktorów wysprzątała część linii brzegowej jeziora z pozostawionych śmieci przez wędkarzy śmieciarzy.

 

   Na zakończenie prac wszyscy w dobrych humorach i świetnym towarzystwie braci wędkarskiej na „Uroczysku Lubniewsko” zasiedli przy ognisku piekąc kiełbaski i słuchając ciekawych opowieści Podleśniczego Pana Janusza Kowalewskiego.

 

   Każdy  wędkarz biorący udział w takim przedsięwzięciu  może być dumny, że jego ciężka praca owocuje , a dla obserwatorów naszych wykonanych prac nad jeziorem powinna to być zachęta i motywacja do pomocy w kolejnych pracach społecznych, które w przyszłości będą organizowane.

 

  Zarząd Koła PZW Nr 2 „Lin” Sulęcin pragnie serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom sobotnich prac za poświęcenie swojego wolnego czasu i udostępnienie sprzętu potrzebnego w tym dniu.

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy byłeś już na wędkarskiej wyprawie za granicą?
Tak
Nie
Mam zamiar się wybrać
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin