WIGILIA SZKÓŁKI WĘDKARSKIEJ 'LINEK KROCZEK'

Aktualności | 2021-12-26 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin

18 grudnia 2021 w sali kameralnej Ochotniczej Straży Pożarnej w  Trzemesznie Lubuskim zebrali się Instruktorzy oraz podopieczni Szkółki Wędkarskiej „Linek Kroczek” wraz z rodzicami (opiekunami),  aby uczcić ten świąteczny czas przy wigilijnym stole. Najmłodsi członkowie pięknie udekorowali choinkę,  a rodzice smażyli tradycyjnego karpia. Były potrawy wigilijne jak na wieczerzę przystało. Nie zabrakło życzeń, łamania się opłatkiem oraz tradycyjnych kolęd.

Korzystając okazji świątecznego klimatu troje dzieci zostało wyróżnione odznaką Wzorowego Wędkarza, przyznaną  przez PZW Okręg Gorzów Wielkopolski. W kolacji wigilijnej uczestniczył również nasz wspaniały gość Pan Łukasz Piotrowski - pomysłodawca inicjatywy wspierający  młodych wędkarzy „Gruba Ryba”. Projekt zakłada pomoc przy pozyskaniu sprzętu wędkarskiego dla szkółek wędkarskich i młodych wędkarzy w całej Polsce. Z jego rąk PZW Koło Nr 2 „Lin” Sulęcin otrzymało na Szkółkę Wędkarską  „Linek Kroczek” sprzęt wędkarski, za co dzieci i młodzież serdecznie podziękowały.

Choinka, która została pięknie udekorowana przez dzieci została podarowana Strażakom z OSP Trzemeszno Lubuskie.

KP